רצפות בהחלקת בטון הפכו פופולאריות מאד בשנים האחרונות. השילוב של ריצוף יפה ומרשים, עם נוחות ופרקטיות, מושך עוד ועוד אנשים להשתמש בריצופי הבטון השונים, והיום ניתן למצוא אותם ביותר ויותר מבנים ואף בבתים פרטיים רבים. חנויות, מוסכים, אולמות ומשרדים משתמשים בטרנד החדש, שהוא גם אסתטי וגם נוח לתחזוק.

הבטון הוא חומר המשמש לבנייה וניתן לעצבו בקלות בצורות שונות. ריצוף הבטון מציע משטח חזק, אטום לספיגת שמן ועמיד בפני שחיקה. הבטון עמיד לאורך שנים, ניתן לשלב בתוכו אריחים מיוחדים, תאורה ועוד ותמיד אפשר להוסיף עליו ציפויים של שטיחים, קרמיקה או דק עץ.

במקרה של ליקויים או נזקים בבטון, ניתן לבצע החלקה וחיפוי של משטחים באמצעות שפכטל צמנטי. זהו חומר חזק ביותר, פי 3 מבטון רגיל, בעל מראה אפור טבעי וטקסטורה זהה לזו של בטון מוחלק. בעזרת שפכטל צמנטי ניתן לחפות כל קיר/ריצפה בתהליך עבודה פשוט למדי, ליצירת מראה טבעי ואחיד של בטון מוחלק. עוביו המינימלי כ-1 מילימטר והוא ניתן ליישום על משטחי בטון, עץ וגבס.

שיטת הריצוף בבטון מביאה עמה יתרונות רבים ופתרונות נוחים ללקוח:

  • אסתטיקה ויופי: הלקוח בוחר את הסגנון ואת גוון הריצוף המתאים לו. אפשר להתאים את הגוון לצבעים שכבר קיימים בשטח.
  • בטון הוא חומר שקל לעבוד עימו. ניתן ליצור עימו צורות גיאומטריות שונות, לפסל ולעצב דקורציות ייחודיות, לצקת מפלסים, מדרגות ועוד.
  • זמן העבודה קצר.
  • משטחי הבטון מתנקים בקלות עם מים וסבון.
  • ניתן לצקת משטחי בטון גם על משטחים קיימים מבלי להרוס אותם.
  • המשטח אינו מקבל תפיחות או שקיעות במהלך הזמן.
  • עם ריצופי הבטון של חבני העשבים אינם צומחים דרך המשטח.

כחברה בעלת מוניטין של יותר מ-35 שנה, צברה "חבני" ניסיון רב, וביצעה פרויקטים רבים של ריצוף חוץ וריצוף פנים בבתים פרטיים, חנויות, רחבות גדולות וקטנות, שבילים, מדרכות, חניות, בריכות שחייה ועוד.

ל"חבני" צוות מקצועי ורב ניסיון בבניית רצפות בטון, המקפיד על סטנדרט איכות גבוה ביותר. ניתן לבצע את הריצוף בדוגמאות ובגוונים שונים, בגימורים אסתטיים ויוקרתיים לפי דרישת הלקוח.

_MG_5962a (Large)